🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Шарах байшин — Santo Domingo
← Back
Урлаг ба Музей 📍 Santo Domingo, Dominican Republic 305 views

Шарах байшин

Испанийн иргэн Франциско Тостадогийн хуучин 16-р зууны байшинг эзэлсэн, музей болгон сэргээн засварласан энэхүү гайхалтай колонийн барилга нь Музе де ла Фамилиа Доминикана дель Сигло XIX гэгддэг бөгөөд 19-р зууны Доминиканы дундаж давхаргын гэр бүлийн амьдралын хэв маягийг унтлаг...

Photo · Rossella M.

Шарах байшин — Santo Domingo, Dominican Republic.

Location
Santo Domingo
Type
Урлаг ба Музей
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Шарах байшин

Шарах байшин - Santo Domingo | Secret World Trip Planner

Испанийн иргэн Франциско Тостадогийн хуучин 16-р зууны байшинг эзэлсэн, музей болгон сэргээн засварласан энэхүү гайхалтай колонийн барилга нь Музе де ла Фамилиа Доминикана дель Сигло XIX гэгддэг бөгөөд 19-р зууны Доминиканы дундаж давхаргын гэр бүлийн амьдралын хэв маягийг унтлагын өрөө, номын сангийн тавилгын загвараар харуулдаг. нүүрсний зуухны гал тогоо, оёдлын өрөө, цайны өрөө рүү. Үзэгдэл бүрийг дахин бүтээхийн тулд янз бүрийн нэр хүндтэй гэр бүлээс эд зүйлсийг цуглуулсан. Барилгын Готик-Элизабет үеийн давхар цонх нь энэхүү архитектурын онцлогтой Америк дахь цорын ганц байшин юм.

Шарах байшин - Santo Domingo | Secret World Trip Planner
Шарах байшин - Santo Domingo | Secret World Trip Planner

Experiences nearby · Santo Domingo

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app