🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Бокконотти Ди Монторио Аль Вомано — Montorio Al Vomano
← Back
Орон Нутгийн Хоол 📍 Montorio Al Vomano, Italy 257 views

Бокконотти Ди Монторио Аль Вомано

Өнөөдөр бид Bocconotti montoriesi тухай ярих, Терамо мужийн Montorio аль Vomano нь ердийн dolcetto. Тэдгээрийг бэлтгэхийн тулд тухайн газарт газрын тос эсвэл кофены лаазнаас эхлэн гар урчууд олж авдаг металл хавтанг ашиглах естой. Montorio bocconotto онд баярын холбоотой амттан б...

Photo · Judith Y.

Бокконотти Ди Монторио Аль Вомано — Montorio Al Vomano, Italy.

Location
Montorio Al Vomano
Type
Орон Нутгийн Хоол
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Бокконотти Ди Монторио Аль Вомано

Бокконотти Ди Монторио Аль Вомано - Montorio Al Vomano | Secret World Trip Planner

Өнөөдөр бид Bocconotti montoriesi тухай ярих, Терамо мужийн Montorio аль Vomano нь ердийн dolcetto. Тэдгээрийг бэлтгэхийн тулд тухайн газарт газрын тос эсвэл кофены лаазнаас эхлэн гар урчууд олж авдаг металл хавтанг ашиглах естой. Montorio bocconotto онд баярын холбоотой амттан байна, ялангуяа гэрлэлт, Христийн Мэндэлсний Баярын. Montorio гэр бүл бүр bocconotto хийх боломжтой юм!", тэд тосгонд бахархалтайгаар МАА. Өнөөдөр ч гэсэн энэ жижиг, амттай амттан бол монторийн боовны хаан юм. Энд бялуу Montepulciano усан үзмийн чанамал чихмэл болон "нулимс "тодорхойлогддог байна: илүү crumbly боов баримлын шавар ачаар. Нутаг дэвсгэр дэх хамгийн үнэт чанамал болох montepulciano усан үзмийн чанамал нь үр тариаг өвчтөн шахаж гар аргаар хийдэг бөгөөд энэ нь үрийг арилгаж, арьсыг үл тэвчих тууштай байлгах боломжийг олгодог.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Montorio Al Vomano

Start with Бокконотти Ди Монторио Аль Вомано, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Бокконотти Ди Монторио Аль Вомано
    📍 Montorio Al Vomano
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 8.9 km away
  3. 03
    Evening
    📍 10.4 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Montorio Al Vomano

Experiences nearby · Montorio Al Vomano

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app