🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Неив — 12052 Neive CN
← Back
Тосгод 📍 12052 Neive CN, Italy 214 views

Неив

Неайв бол Асти хотын чиглэлд Альба хотоос 10 гаруй км-ийн зайд Барбареско, Кастиглион делле Ланзе хоерын Баруун Ланге хотод байрладаг үзэсгэлэнтэй тосгон юм. Дундад зууны үеийн зохион байгуулалтын тосгоны хамгийн эртний хэсэг нь толгод дээр баригдсан бол хамгийн сүүлд нь Неайв Бо...

Photo · Rania N.

Неив — 12052 Neive CN, Italy.

Location
12052 Neive CN
Type
Тосгод
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Неив

Неив - 12052 Neive CN | Secret World Trip Planner

Неайв бол Асти хотын чиглэлд Альба хотоос 10 гаруй км-ийн зайд Барбареско, Кастиглион делле Ланзе хоерын Баруун Ланге хотод байрладаг үзэсгэлэнтэй тосгон юм. Дундад зууны үеийн зохион байгуулалтын тосгоны хамгийн эртний хэсэг нь толгод дээр баригдсан бол хамгийн сүүлд нь Неайв Боргонуово гэж нэрлэдэг нь Тинелла урсгалаар гаталсан доорх өндөрлөг рүү урсдаг.

Неив - 12052 Neive CN | Secret World Trip Planner

Энэ хэлтэс нь дундад зууны үеийн тосгон бараг бүрэн бүтэн хэвээр байсан бөгөөд олон зууны туршид шинэчлэгдсэн ч орчин үеийн хотжилтод хүрч чадаагүй гэсэн үг юм. Усан үзмийн талбай, худалдааны баялаг, стратегийн ач холбогдол, газар нутгийн гоо үзэсгэлэнгээс шалтгаалан Неив "Алта "нь газардсан язгууртнууд, баян хөрөнгөтнүүдийн оршин суух газар болгон үргэлж сонгогдож, өөрийгөө сод ордонуудаар тоноглож," Пейс Ди сгнурет "("Лордуудын улс") хочийг олж авдаг байв. Неивийн баялаг нь зарим талаар үхрийн махны үхрийн цэцэглэн хөгжиж буй худалдаатай холбоотой боловч усан үзмийн мод, хоол хүнс, дарсны Аялал жуулчлалтай холбоотой үйл ажиллагаатай холбоотой юм. Неив бол үнэндээ Барбареско, Барбера, Москато, Долкетто гэсэн дөрвөн дарсны газар, түүнчлэн Лангегийн хамгийн сайн дарс үйлдвэрлэгч, дарс үйлдвэрлэгчдийн гэр юм. Энд үйлдвэрлэсэн дарс нь олон улсын зэрэглэлд авирч, хамгийн нэр хүндтэй рестораны ширээн дээр байдаг. Энэ бол зохиолч Марио Солдатигийн хайр дурлал, тагнайг хүртсэн Бруно Гиакосагийн зооринд хэдхэн жишээ хэлэхэд л газар юм. Эсвэл домогт, хазгай Романо Levi, хэний grappa, мөн Levi өөрөө будсан сайхан шошго ачаар, бодит Цуглуулагч зүйл болж байна.

Неив - 12052 Neive CN | Secret World Trip Planner
Неив - 12052 Neive CN | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in 12052 Neive CN

Start with Неив, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Неив
    📍 12052 Neive CN
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 5.9 km away
  3. 03
    Evening
    📍 11.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · 12052 Neive CN

Experiences nearby · 12052 Neive CN

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif