🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Edinburská Tajná zahrada: Duddingston Kirk, skrytý klenot — Duddingston Village
← Back
Zahrady a parky 📍 Duddingston Village, United Kingdom 300 views

Edinburská Tajná zahrada: Duddingston Kirk, skrytý klenot

Jedná se o jednu z nejpozoruhodnějších skotských zahrad. Ležící vedle 12. století Duddingston Kirk, tento odlehlý, skrytý klenot je často označován jako Edinburghova Tajná zahrada a popisován jako místo inspirace, meditace a rozjímání.Zahrada. Mnoho lidí je více než pouhý zahradě...

Edinburská Tajná zahrada: Duddingston Kirk, skrytý klenot — Duddingston Village, United Kingdom.

Location
Duddingston Village
Type
Zahrady a parky
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Objevte Edinburská Tajná zahrada: Duddingston Kirk, skrytý klenot

Edinburská Tajná zahrada: Duddingston Kirk, skrytý klenot - Duddingston Village | Secret World Trip Planner

Jedná se o jednu z nejpozoruhodnějších skotských zahrad. Ležící vedle 12. století Duddingston Kirk, tento odlehlý, skrytý klenot je často označován jako Edinburghova Tajná zahrada a popisován jako místo inspirace, meditace a rozjímání.Zahrada. Mnoho lidí je více než pouhý zahradě, a to jak před a jelikož zahrada byla vytvořena – to místo má mnoho bylo místo inspirace (umělecké, literární a duchovní), a pro meditaci a rozjímání. Doufáme, že i vy můžete také odnést trvalé vzpomínky a šířit slovo o tomto zvláštním místě ostatním.Drs Nancy a Andrew Neil byli manžel a manželka tým praktických lékařů, jejichž praxe byla v oblasti Meadowbank, na severní straně Arthurova sedadla. Byli to energický pár, který o letních prázdninách rád jezdil do jiných částí Evropy, táhl karavan přes Francii, Španělsko a Řecko, sbíral rostliny a mladé stromy. V roce 1963 Andrew a Nancy začali pracovat na části Duddingston Glebe (církevní země) známé jako Telatové pole a Narodila se zahrada Dr. Neila. I když země byla použita pro pastvu – pro telata a husy, v prudkém svahu a skalní plocha je nevhodná pro pěstování plodin, a tak, takže to nikdy dříve byla pěstována. Doktoři rád povzbudit své pacienty, pomáhat na Zahradě, což jim umožní těžit ze zdravých outdoorové aktivity a klidném prostředí u Jezera. Zahrada v průběhu let získala řadu ocenění a vystupovala v televizních pořadech a mnoha knihách a článcích. V roce 1997 vznikla Dr. Neil ' S Garden Trust, aby převzala chod zahrady a zajistila její budoucnost. The Garden Trust je registrovaná charita. Andrew a Nancy Neil oba zemřeli v roce 2005.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Duddingston Village

Start with Edinburská Tajná zahrada: Duddingston Kirk, skrytý klenot, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Edinburská Tajná zahrada: Duddingston Kirk, skrytý klenot
    📍 Duddingston Village
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 2 km away
  3. 03
    Evening
    📍 2.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Duddingston Village

Experiences nearby · Duddingston Village

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif