🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Egiptus / giza Suur Sfinks — Al Haram
← Back
Kunst, teatrid ja muuseumid 📍 Al Haram, Egypt 1,623 views

Egiptus / giza Suur Sfinks

Giza suur sfinks on Giza Nekropolis asuv lubjakivi skulptuur, mis kujutab lamavat sfinksi või mütoloogilist figuuri, millel on inimese pea ja lõvi keha(täpsemalt nimetatakse seda ka androsfinge või andricephalic Sfinks).Geograafilisest vaatepunktist asub monument Giza platool (se...

Egiptus / giza Suur Sfinks — Al Haram, Egypt.

Location
Al Haram
Type
Kunst, teatrid ja muuseumid
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Egiptus / giza Suur Sfinks

Egiptus / giza Suur Sfinks - Al Haram | Secret World Trip Planner

Giza suur sfinks on Giza Nekropolis asuv lubjakivi skulptuur, mis kujutab lamavat sfinksi või mütoloogilist figuuri, millel on inimese pea ja lõvi keha(täpsemalt nimetatakse seda ka androsfinge või andricephalic Sfinks).Geograafilisest vaatepunktist asub monument Giza platool (sealhulgas sama nimega nekropol), Niiluse jõe läänekaldal, mis eraldab Giza Egiptuse pealinnast Kairost. Saadud kivine substraat, see on suurim monoliitne kuju Egiptuse sfinkside seas: see on 73 meetrit pikk (sabast esijalgadeni), 20 meetrit kõrge (alusest pea otsani) ja 19 meetrit lai; pea üksi on Kõrgus 4 meetrit.

Egiptus / giza Suur Sfinks - Al Haram | Secret World Trip Planner
Egiptus / giza Suur Sfinks - Al Haram | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Al Haram

Start with Egiptus / giza Suur Sfinks, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Egiptus / giza Suur Sfinks
    📍 Al Haram
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.5 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Al Haram

Experiences nearby · Al Haram

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World Hidden places, real stories — plan your trip
Get the app