🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Juha od kupusa — Nizhnij Novgorod
← Back
Tipična jela 📍 Nizhnij Novgorod, 603000 215 views

Juha od kupusa

Juha od kupusa varljivo je jednostavna juha složenog okusa. Ono što može izgledati kao jednostavna juha od kupusa zapravo je srdačna, ali lagana juha napravljena od kiselog kupusa, kelja ili drugog zelenog lišća. Juha od kupusa sastavni je dio ruske kuhinje, a stoljećima se u Rus...

Photo · Tiziana M.

Juha od kupusa — Nizhnij Novgorod, 603000.

Location
Nizhnij Novgorod
Type
Tipična jela
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Juha od kupusa

Juha od kupusa - Nizhnij Novgorod | Secret World Trip Planner

Juha od kupusa varljivo je jednostavna juha složenog okusa. Ono što može izgledati kao jednostavna juha od kupusa zapravo je srdačna, ali lagana juha napravljena od kiselog kupusa, kelja ili drugog zelenog lišća. Juha od kupusa sastavni je dio ruske kuhinje, a stoljećima se u Rusiji jede gotovo svakodnevno. Uživajte u tanjuru juhe od kupusa s kiselim vrhnjem i kriškom tamnog raženog kruha za jelo ravno iz ruske povijesti.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Nizhnij Novgorod

Start with Juha od kupusa, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Juha od kupusa
    📍 Nizhnij Novgorod
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 4.6 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Nizhnij Novgorod

Experiences nearby · Nizhnij Novgorod

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif