🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Lavirint od Ariadne — Castel di Lucio
← Back
Umjetnost, Pozorišta 📍 Castel di Lucio, Italy 233 views

Lavirint od Ariadne

Lavirint u Arianna je posao savremene umetnosti to je dio Fiumara d'arte to se nalazi u blizini općini Castel di Lucio, sui Nebrodi, u provinciju Messinu.La istoriji labirint Ariadne ima svoje korijene u antičkoj Grčkoj. Ariadne je zapravo bila princeza Krita. Legenda kaže da je...

Lavirint od Ariadne — Castel di Lucio, Italy.

Location
Castel di Lucio
Type
Umjetnost, Pozorišta
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Lavirint od Ariadne

Lavirint od Ariadne - Castel di Lucio | Secret World Trip Planner

Lavirint u Arianna je posao savremene umetnosti to je dio Fiumara d'arte to se nalazi u blizini općini Castel di Lucio, sui Nebrodi, u provinciju Messinu.La istoriji labirint Ariadne ima svoje korijene u antičkoj Grčkoj. Ariadne je zapravo bila princeza Krita. Legenda kaže da je Ariadne, zaljubljen u Tezeja, napravio loptu da nađe put do labirinta Knossa u kojem je Minotaur pobjegao. Arianna Labyrinth je umjesto toga stvorena na vrhu brda 1990. od umjetnika Itala Lanfredinija. Nalazi se unutar Fiumara d'arte magnata Antonia Prestija, koji počinje od Castel di Tuse. Beton skulpturu, u kojem možeš hodati kao u koncentričnim lavirint, adrese tema uspon na čistoći hvala na način. "Lavirint-pročita poruku fondacije – je odraz, to je duhovnost da potiče od neku vrstu" majčinstvo", iskazuje na nežan koncentričnim odvija u krug stvaranja težnja u srednjoj, u uzvisen".

Lavirint od Ariadne - Castel di Lucio | Secret World Trip Planner
Lavirint od Ariadne - Castel di Lucio | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Castel di Lucio

Start with Lavirint od Ariadne, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Lavirint od Ariadne
    📍 Castel di Lucio
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 15.3 km away
  3. 03
    Evening
    📍 17.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Castel di Lucio

Experiences nearby · Castel di Lucio

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif