🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos ) — Is Arutas
← Back
Kita 📍 Is Arutas, Italy 491 views

Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos )

Arutas (Cabras) yra paplūdimys, kuris yra suformuotas per milijonus metų erozijos Malu Entu sala (Arba mal di Ventre), jo paplūdimys yra sudarytas iš daugelio kvarco kristalai yra daugiaspalviai, bet daugiausia baltos ir rožinės spalvos, ryžių grūdų dydis, unicum, kad turi būti k...

Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos ) — Is Arutas, Italy.

Location
Is Arutas
Type
Kita
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos )

Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos ) - Is Arutas | Secret World Trip Planner

Arutas (Cabras) yra paplūdimys, kuris yra suformuotas per milijonus metų erozijos Malu Entu sala (Arba mal di Ventre), jo paplūdimys yra sudarytas iš daugelio kvarco kristalai yra daugiaspalviai, bet daugiausia baltos ir rožinės spalvos, ryžių grūdų dydis, unicum, kad turi būti kruopščiai konservuoti, nes yra naujų įnašų ir visa pakrantė yra deja mažėja. Vanduo yra skaidrus, kaip mes esame įpratę Sardinijoje, jūra yra labai maloni banglentininkams vėjuotomis dienomis (kai ji tampa pavojinga plaukikams).

Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos ) - Is Arutas | Secret World Trip Planner
Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos ) - Is Arutas | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Is Arutas

Start with Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos ), then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Paslėpta Sardinija / Is Arutas (Ožkos )
    📍 Is Arutas
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 7.7 km away
  3. 03
    Evening
    📍 8.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Is Arutas

Experiences nearby · Is Arutas

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif