🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona — New Orleans
← Back
Religinės vietos 📍 New Orleans, United States 233 views

Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona

Sent Luiso katedra yra vienas iš žymiausių Naujojo Orleano orientyrų. Keletas pasaulio miestų yra taip identifikuojami pagal pastatą, kaip yra Naujasis Orleanas. Miestas iš karto atpažįstamas mūsų katedros ir jos pozicijos su vaizdu į Džeksoną Square.St. Luiso katedra yra pripaži...

Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona — New Orleans, United States.

Location
New Orleans
Type
Religinės vietos
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona

Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona - New Orleans | Secret World Trip Planner

Sent Luiso katedra yra vienas iš žymiausių Naujojo Orleano orientyrų. Keletas pasaulio miestų yra taip identifikuojami pagal pastatą, kaip yra Naujasis Orleanas. Miestas iš karto atpažįstamas mūsų katedros ir jos pozicijos su vaizdu į Džeksoną Square.St. Luiso katedra yra pripažinta seniausia Romos katalikų katedra nuolat veikiančioje Jungtinėse Amerikos Valstijose, veikianti nuo 1727 m. Bažnyčia pavadinta Liudviko IX, Šventojo Prancūzijos karaliaus ir kryžiuočių, kurie karaliavo nuo 1226 iki 1270 m.ir kurie taip pat yra, be kita ko, Šv. Originalią bažnyčią suprojektavo inžinierius-in-chief Le Blond de la Tour, o statybą prižiūrėjo prancūzų inžinierius Adrien de Pauger, tas pats žmogus, kuris atkreipė originalų Prancūzijos kvartalo žemėlapį. De Pauger mirė prieš bažnyčios statybą ir, pagal jo pageidavimus, buvo palaidotas nebaigtoje bažnyčioje.

Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona - New Orleans | Secret World Trip Planner
Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona - New Orleans | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in New Orleans

Start with Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Sent Luiso katedra: Naujojo Orleano ikona
    📍 New Orleans
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 0.2 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · New Orleans

Experiences nearby · New Orleans

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif