🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Bersano ard-Mhúsaem na peasants agus fíon priontaí — Nizza Monferrato
← Back
Fíonta 📍 Nizza Monferrato, Italy 415 views

Bersano ard-Mhúsaem na peasants agus fíon priontaí

An Museo Bersano delle Contadinerie e delle Stampe sul Vino is é ceann de na príomh-oenological agus eitneagrafaíoch músaeim i Piedmont. Iontach an atógáil cloiche traidisiúnta cellar; presses, uirlisí agus talmhaíochta vaigíní chomh maith leis sin ar an secc. XVI-XVIII; núicléis...

Bersano ard-Mhúsaem na peasants agus fíon priontaí — Nizza Monferrato, Italy.

Location
Nizza Monferrato
Type
Fíonta
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Bersano ard-Mhúsaem na peasants agus fíon priontaí

Bersano ard-Mhúsaem na peasants agus fíon priontaí - Nizza Monferrato | Secret World Trip Planner

An Museo Bersano delle Contadinerie e delle Stampe sul Vino is é ceann de na príomh-oenological agus eitneagrafaíoch músaeim i Piedmont. Iontach an atógáil cloiche traidisiúnta cellar; presses, uirlisí agus talmhaíochta vaigíní chomh maith leis sin ar an secc. XVI-XVIII; núicléis ar mheicniú agus ar stair an cheantair.

Ina theannta sin, tá doiciméid a bailíodh, líníochtaí, pictiúir a bhaineann leis an domhan fíona de na ceithre chéad bliain anuas, sa Monferrato agus i an Langhe: ársa priontaí, edicts, lipéid, biachláir, léarscáileanna, etc.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Nizza Monferrato

Start with Bersano ard-Mhúsaem na peasants agus fíon priontaí, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Bersano ard-Mhúsaem na peasants agus fíon priontaí
    📍 Nizza Monferrato
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 8.3 km away
  3. 03
    Evening
    📍 8.4 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Nizza Monferrato

Experiences nearby · Nizza Monferrato

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif