🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Bersano dehqonlar muzeyi va sharob tazyiqlar — Nizza Monferrato
← Back
Vino 📍 Nizza Monferrato, Italy 254 views

Bersano dehqonlar muzeyi va sharob tazyiqlar

Museo Bersano delle Contadinerie e delle Stampe sul bu Vino Piedmont oenological va ethnographic asosiy muzeylar biri hisoblanadi. An'anaviy tosh qabrlarga rekonstruksiya ajoyib; ko'rgazmalar,vositalari va qishloq xo'jaligi vagonlari ham sekc. XVI-XVIII; mexanizatsiyalash bo'yich...

Bersano dehqonlar muzeyi va sharob tazyiqlar — Nizza Monferrato, Italy.

Location
Nizza Monferrato
Type
Vino
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Bersano dehqonlar muzeyi va sharob tazyiqlar

Bersano dehqonlar muzeyi va sharob tazyiqlar - Nizza Monferrato | Secret World Trip Planner

Museo Bersano delle Contadinerie e delle Stampe sul bu Vino Piedmont oenological va ethnographic asosiy muzeylar biri hisoblanadi. An'anaviy tosh qabrlarga rekonstruksiya ajoyib; ko'rgazmalar,vositalari va qishloq xo'jaligi vagonlari ham sekc. XVI-XVIII; mexanizatsiyalash bo'yicha yadrolar va tuman tarixi.

Bundan tashqari, Monferrato va Langheda so'nggi to'rt asrdagi sharob dunyosiga oid hujjatlar, chizmalar, rasmlar to'plangan: qadimgi tazyiqlar, tahrir, yorliqlar, menyular, xaritalar va boshqalar.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Nizza Monferrato

Start with Bersano dehqonlar muzeyi va sharob tazyiqlar, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Bersano dehqonlar muzeyi va sharob tazyiqlar
    📍 Nizza Monferrato
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 8.3 km away
  3. 03
    Evening
    📍 8.4 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Nizza Monferrato

Experiences nearby · Nizza Monferrato

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif