🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta — Val Chisone
← Back
Lokale producten 📍 Val Chisone, Italy 164 views

Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta

Het Seiras van Piedmontese melk of Ricotta wordt ten onrechte verwezen naar een zuivel van het type "ricotta". In feite maakt de productietechniek het volledig tot kazen, omdat het het resultaat is van een zuur en een voorstolling van melk. In tegenstelling tot de andere ricotta...

Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta — Val Chisone, Italy.

Location
Val Chisone
Type
Lokale producten
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Ontdek Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta

Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta - Val Chisone | Secret World Trip Planner

Het Seiras van Piedmontese melk of Ricotta wordt ten onrechte verwezen naar een zuivel van het type "ricotta". In feite maakt de productietechniek het volledig tot kazen, omdat het het resultaat is van een zuur en een voorstolling van melk. In tegenstelling tot de andere ricotta wordt dit uitsluitend geproduceerd uit melk, in het verleden voornamelijk schapen, nu alleen koe. De vorm is traditioneel die van de karakteristieke ronde kegel die komt uit het gebruik van doeken genaaid om een kegel te vormen. Gewicht van 1,0 tot 1,5 kg, hoewel recentere kleinere maten lijken te voldoen aan de eisen van de consument. Net als bij andere verse kwark kun je niet over korst praten. Witte pasta, vochtig, zacht, met een fijne textuur en smelt in de mond. Zoete smaak van melk, delicaat, zeer aangenaam en velvety op het gehemelte, de smaak is zeer los van de klassieke ricotta voor zachtheid en zoetheid.

Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta - Val Chisone | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Val Chisone

Start with Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Het Seiras van melk of Piedmontese Ricotta
    📍 Val Chisone
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 6.6 km away
  3. 03
    Evening
    📍 14.3 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Val Chisone

Experiences nearby · Val Chisone

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif