🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Piedmont: Bamboccio di New Year ( Ciciu d'apdan ) — Provincia di Cuneo
← Back
Produk Khas 📍 Provincia di Cuneo, Italy 396 views

Piedmont: Bamboccio di New Year ( Ciciu d'apdan )

Ing "Ciciu d'capdan" (Taun Anyar boneka) tradisional cuneese lan liyane manis wilayah saka Piedmont (ing alessandrino, contone, njupuk jeneng saka Bragton-Braghettone). Iku wis pring wangun, werna emas lan rasa manis. Úa digunakake kanggo keuangan: glepung, gula, butter, susu, Br...

Piedmont: Bamboccio di New Year ( Ciciu d'apdan ) — Provincia di Cuneo, Italy.

Location
Provincia di Cuneo
Type
Produk Khas
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Piedmont: Bamboccio di New Year ( Ciciu d'apdan )

Piedmont: Bamboccio di New Year ( Ciciu d'apdan ) - Provincia di Cuneo | Secret World Trip Planner

Ing "Ciciu d'capdan" (Taun Anyar boneka) tradisional cuneese lan liyane manis wilayah saka Piedmont (ing alessandrino, contone, njupuk jeneng saka Bragton-Braghettone). Iku wis pring wangun, werna emas lan rasa manis. Úa digunakake kanggo keuangan: glepung, gula, butter, susu, Brewer kang ragi, uyah, yolks endhog lan gula caramellato.Il Ciciu d ' Capdan iki nyumbang dening wali baptis kanggo wali baptis ing wusana ing taun anyar. Dina iku patrap wishes apik kanggo sederek lan kanca-kanca, tansah ing wusana saka hajat kanggo taun anyar.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Provincia di Cuneo

Start with Piedmont: Bamboccio di New Year ( Ciciu d'apdan ), then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Piedmont: Bamboccio di New Year ( Ciciu d'apdan )
    📍 Provincia di Cuneo
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 4.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Provincia di Cuneo

Experiences nearby · Provincia di Cuneo

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif