🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Villa Ottolenghi Wedekind — Acqui Terme
← Back
Paleed, villad ja lossid 📍 Acqui Terme, Italy 450 views

Villa Ottolenghi Wedekind

Villa Ottolenghi Wedekind Üks kõige erakordne kaasaegse aiad Itaalias praegu avalikkusele avatud ehitati 1955. aastal jooksva Monferrato mäed seas metsas ja viinamarjaistanduste lähedal Acqui Terme. Selle kujundas Pietro Porcinai ümber Villa Marcello Piacentini ja teiste ratsiona...

Villa Ottolenghi Wedekind — Acqui Terme, Italy.

Location
Acqui Terme
Type
Paleed, villad ja lossid
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Villa Ottolenghi Wedekind

Villa Ottolenghi Wedekind - Acqui Terme | Secret World Trip Planner

Villa Ottolenghi Wedekind Üks kõige erakordne kaasaegse aiad Itaalias praegu avalikkusele avatud ehitati 1955. aastal jooksva Monferrato mäed seas metsas ja viinamarjaistanduste lähedal Acqui Terme. Selle kujundas Pietro Porcinai ümber Villa Marcello Piacentini ja teiste ratsionalistlike arhitektide poolt. Aed, mis on otseselt seotud arhitektuuriga, tellis Astolfo, esimese omaniku Arturo Ottolenghi poeg, kes ehitas villa ja selle lähedal asuva hoone, mis oli mõeldud kunstnike elukohaks ja eraldatud villast muruga, koos oma kunstnikust abikaasa Herta von Wedekind zu Horstiga. Villa Ottolenghi arengut mõjutas kunst kui selle olemasolu põhjus, kuna Ottolenghi otsis tipptaset alates 1920. aastatest, mis hõlmasid kaasaegse kunsti stseeni peategelasi: Marcello Piacentini, Vincenzo Vaccaro, Venanzo Crocetti ja Arturo Martini.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Acqui Terme

Start with Villa Ottolenghi Wedekind, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Villa Ottolenghi Wedekind
    📍 Acqui Terme
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 1.8 km away
  3. 03
    Evening
    📍 13.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Acqui Terme

Experiences nearby · Acqui Terme

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif