🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Macaroons of Aqui — Acqui Terme
← Back
Tipični izdelki 📍 Acqui Terme, Italy 214 views

Macaroons of Aqui

Po 13. stoletju so jih prinesli Arabci, s Sicilije pa so se verjetno razširile po vsej Evropi.V Piemontu se amaretti delijo na številne sorte, ki se skoraj vse proizvajajo na območjih Asti in Alessandria.Amaretti di Acqui se izdelujejo ročno iz sladkih in grenkih mandljev, pri če...

Photo · Lea M.

Macaroons of Aqui — Acqui Terme, Italy.

Location
Acqui Terme
Type
Tipični izdelki
Opening hours
Weather now
↗ Directions

About Macaroons of Aqui

Macaroons of Aqui - Acqui Terme | Secret World Trip Planner

Po 13. stoletju so jih prinesli Arabci, s Sicilije pa so se verjetno razširile po vsej Evropi.V Piemontu se amaretti delijo na številne sorte, ki se skoraj vse proizvajajo na območjih Asti in Alessandria.Amaretti di Acqui se izdelujejo ročno iz sladkih in grenkih mandljev, pri čemer se sladkor z enim delom jajčnega beljaka in preostalim delom beljaka, stepenim do trdih vrhov, dajo v stroj za rafiniranje. Testo, ki se nenehno ročno obdeluje, se razdeli na majhne oreščke in speče; nato se zavije v obliko bonbona. Odličnost proizvodnje se skriva v pravilni količini sestavin, ki zagotavljajo pravo ravnovesje med grenkim in sladkim.

Macaroons of Aqui - Acqui Terme | Secret World Trip Planner
✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Acqui Terme

Start with Macaroons of Aqui, then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Macaroons of Aqui
    📍 Acqui Terme
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 1.8 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Acqui Terme

Experiences nearby · Acqui Terme

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif