🎄 Win a month in Italy for two — €10,000 · The Secret Italy Prize GO →
Piemont: Nowy Rok Bamboccio (Ciciu D ' Capdan ) — Provincia di Cuneo
← Back
Produkty typowe 📍 Provincia di Cuneo, Italy 165 views

Piemont: Nowy Rok Bamboccio (Ciciu D ' Capdan )

"Ciciu D' Capdan "(Nowy Rok pupa) to tradycyjny słodki klin i inne rejony Piemontu (w Aleksandrii np. bierze nazwę Bragton-Braghetton). Ma kształt lalki, złoty kolor i słodki smak. Składniki stosowane do przygotowania ciasta są: mąka, cukier, masło, mleko, drożdże, sól, żółtka i...

Piemont: Nowy Rok Bamboccio (Ciciu D ' Capdan ) — Provincia di Cuneo, Italy.

Location
Provincia di Cuneo
Type
Produkty typowe
Opening hours
Weather now
↗ Directions

Odkryj Piemont: Nowy Rok Bamboccio (Ciciu D ' Capdan )

Piemont: Nowy Rok Bamboccio (Ciciu D ' Capdan ) - Provincia di Cuneo | Secret World Trip Planner

"Ciciu D' Capdan "(Nowy Rok pupa) to tradycyjny słodki klin i inne rejony Piemontu (w Aleksandrii np. bierze nazwę Bragton-Braghetton). Ma kształt lalki, złoty kolor i słodki smak. Składniki stosowane do przygotowania ciasta są: mąka, cukier, masło, mleko, drożdże, sól, żółtka i cukier karmelowy.I Ciciu d ' Capdan miał prezenty od ojców chrzestnych i matek chrzestnych do chrześniaków w Sylwestra. Dziś jest to gest powitalny dla krewnych i przyjaciół, zawsze z okazji obchodów Nowego Roku.

✦ Secret World · suggested day

A perfect day in Provincia di Cuneo

Start with Piemont: Nowy Rok Bamboccio (Ciciu D ' Capdan ), then continue with nearby places selected by Secret World.

  1. 01
    Morning
    Piemont: Nowy Rok Bamboccio (Ciciu D ' Capdan )
    📍 Provincia di Cuneo
    Start here
  2. 02
    Afternoon
    📍 0 km away
  3. 03
    Evening
    📍 4.1 km away

Collect this place

Turn places you discover into stamps in your Secret Passport.

Open Secret Passport →

Keep exploring · Provincia di Cuneo

Experiences nearby · Provincia di Cuneo

Powered by Viator

See more on Viator.com

Secret World @php $__al = $lang ?? app()->getLocale(); @endphp @if($__al === 'ko')숨겨진 명소, 진짜 이야기 — 여행을 계획하세요 @elseif($__al === 'ja')隠れた名所とリアルな物語 — 旅を計画しよう @elseHidden places, real stories — plan your trip@endif
@if($__al === 'ko')무료 앱 시작하기@elseif($__al === 'ja')無料アプリを入手@else Get the app @endif